У харківській школі отруїлися діти

У харківській школі  четверо учнів 38 школи потрапили в обласну дитячу інфекційну клінічну лікарню з кишковою інфекцією,як з’ясували Вісті Ньюс. Усіх привезли до медзакладу в ніч на четвер. Це попередній діагноз. Після наданої допомоги малеча почувається краще. Що могло спричинити спалах хвороби, зараз з’ясовують фахівці Держпродспоживслужби та Лабораторного центру.

Чотирьох пацієнтів до обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні привезли протягом 6 годин у вечері середи. Усі, за словами медиків, були у важкому стані. Найстарша хвора, дев’ятикласниця, вдома втратила свідомість.

Дмитро Кухар, головний лікар Харківської обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні:

Первой поступила девятиклассница, девочка с проявлениями острого респираторного заболевания и кишечной инфекцией под вопросом. Трое остальных детей поступили в течении 4 часов после 6 вечера дети с жалобами на, если обобщить все вместе, с жалобами на боль в животе, на рвоту.

Хворі навчаються в одній школі. Це загальноосвітня школа №38. Лікарі після обстеження назвали попередній діагноз, для всіх 4 він однаковий.

Дмитро Кухар, головний лікар Харківської обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні:

Кишечная инфекция – это предварительный диагноз. Предварительный диагноз в течение нескольких дней, пока мы не проведем дополнительные методы исследований, не получаем анализы.

Віка одна з тих, хто потрапив до лікарні. У дівчинки була сильна нудота.

 

Залишити відповідь