У Харківській області виплати за сервісом ПриватБанку «Захист на кожен день» у 2017 році збільшилися майже у два рази

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, серед усіх причин первинної інвалідності та смертності побутові травми займають третє місце.

Найбільша кількість нещасних випадків невиробничого характеру в Україні пов’язана з банальним падінням на вулиці — 59,6%. Травми, отримані в результаті ДТП, складають 12,2%. 8,8% — це травми кримінального характеру. Серед дітей до 14 років основна кількість нещасних випадків також пов’язана з падінням на вулиці — 66,3% від загальної кількості. Різкий стрибок рівня травматизму фіксують саме у зимовий період. Слизькі тротуари і активний відпочинок на вулиці в період канікул з порушенням елементарних правил безпеки і стають причинами нещасних випадків.

Саме зараз у приймальному відділенні Харківської обласної клінічної травматологічної лікарні аншлаг. Кожен день після останніх снігопадів з різними травмами кінцівок — від пошкодження зв’язок до переломів — сюди звертаються близько 50 осіб. Харків’янин Андрій — у черзі на накладання гіпсу, розповідає — зламав ногу, повертаючись додому з роботи. Уникнути травми було важко, покритий снігом і льодом тротуар став для нього справжньою пасткою.

приват банк«Страхування життя і здоров’я не захистить від непередбачених обставин, але істотно полегшить ситуацію в процесі лікування і реабілітації, — пояснює керівник бізнесу платежів і переказів ГРУ ПриватБанку у Харківській області Олег Дробицький. — Сервіс «Захист на кожен день» дозволить отримати вагому фінансову допомогу у разі настання нещасного випадку. Зараз максимальна сума виплат складає 250 000 гривень. Партнер ПриватБанку — страхова компанія “Кредо””.

Послугу «Захист на кожен день» співробітники банку можуть підключити клієнту в будь-якому відділенні ПриватБанку протягом декількох хвилин.

Страховий договір можна укласти на страхову суму:

— 50 000 гривень (страховий платіж складе по 20 гривень щомісяця).

— 125 000 гривен (страховий платіж складе по 50 гривень щомісяця).

— 250 000 гривень (страховий платіж складе по 100 гривень щомісяця).

«Отримати виплати після настання страхового випадку дуже просто, — продовжує Олег Дробицький. — Достатньо лише пред’явити копію медичної довідки або лікарняного листа. Компенсація сплачується протягом одного дня. Причому не обов’язково документи надавати особисто. Досить відправити скан-копії на сайт банку або в Приват24».

Слід пам’ятати, що нещасний випадок — це втрата життя або здоров’я внаслідок непередбачених надзвичайних обставин. Це може бути травма, опік, укус тварин або отруйних комах, протиправні дії зловмисників … Страхові виплати отримують і учасники бойових дій під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Страховка не поширюється на раптові хвороби або на загострення хронічних недуг.

Розмір страхової виплати визначається у відсотках від страхової суми за “Таблицею страхових виплат” (від 0,1% до 100% в залежності від травми). Одним словом — чим важче травма, тим більше відсоток компенсації. Також, компенсація буде вище, якщо клієнт застрахувався на велику суму — вибрав більш дорогий пакет. Важливо, що власник картки може застрахувати не тільки себе, але і своїх родичів: дітей, батьків, подружжя ….

У Харківській області за сервісом «Захист на кожен день» за 11 місяців 2017 року 2 031 клієнт ПриватБанку отримав страхові виплати на загальну суму 5 409 896 гривень. За цей же період минулого року страхові виплати склали 3 225 817 грн.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100