У Харківській області відкрили для проїзду Губарівський шляхопровід над залізницею

На Харківщині Губарівський міст зводили з нуля, як дізналися Вісті Ньюс. Адже його попередник був демонтований через старість і зношеність ще 10 років тому. З 2007 року водії, що їхали з Харкова до Охтирки, додавали до свого маршруту плюс 4 км об’їзду. На тепер у планах приведення до ладу доріг довкруги нового мосту.


За кілька місяців Губарівський міст збудували практично з нуля. Шляхопровід тут відкрили ще в 1962 році. Але з того дня його жодного разу не ремонтували. В результаті міст став аварійним. У 2007 його демонтували. Аби дістатися до Охтирки, 10 років усі їздили в об’їзд. І саме так виглядала ця ділянка дороги ще на початку травня 2017.
Юлія Світлична, губернатор Харківської області:
З сьогоднішнього дня рух поновлено. Майже 20 000 автомобілів у день і потрібно їхати тепер не 4 кілометри по бездоріжжю, в об’їзд селами, а 55 метрів по якісній дорозі.
Усі витрати на будівництво шляхопроводу фінансувала держава. А це 30 мільйонів гривень. Аби пришвидшити хід ремонту, працювали у три зміни. А на початкових стадіях обмежували навіть рух залізничної лінії, що проходить внизу.

Сергій Охота, головний інженер компанії підрядника:
Технологически предусмотрены согласования окон, которые позволяли выполнить монтаж пролетных строений — это самая главная задача, которая была на этом мосту. Балка 24 метра, поэтому движение было ограничено только на короткий промежуток времени. Необходимое для мостаЭто было два дня по 6 часов. 

Новий шляхопровід став не лише більшим, а й міцнішим. Прослужить він без ремонту півстоліття — говорять будівельники.

Євген Зражевець, начальник Служби автомобільних доріг в Харківській області:
Власне, шляхопровід побудований заново. Тому що змінились навіть геометричні параметри цього шляхопроводу. Якщо до ремонту він був всього 43 метри довжиною, то зараз 55,3 м довжиною. Якщо ширина його була до ремонту 6,3 метра, то ми збільшили ширину на 2,7 м. Зараз ширина цього шляхопроводу складає 9,5 м.

9 січня рух на Губарівському мосту відкрили. На раз місцева влада планує ремонт доріг, що з’єднують Харківщину з Сумською областю. До слова, це вже третій відремонтований міст за минулий рік.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100