У Харківській області ПриватБанк запрошує на роботу фахівців банківської справи

У Харківській області на випускників вищих та середніх спеціальних навчальних закладів профільних спеціальностей очікують відділення ПриватБанку. Зокрема, у Харкові та області є вільні вакансії спеціалістів з обслуговування клієнтів, касирів-операціоністів.

“Часто саме з посади касира-операціоніста починається кар’єра успішного банкіра, – розповідає керівник напрямку “Касове обслуговування” и “Клієнт-менеджери” ГРУ ПриватБанку у Харківській області Катерина Савченко. – Ми запрошуємо фахівців з досвідом роботи у банках, магазинах, супермаркетах, валютно-обмінних пунктах.  Але приймаємо і випускників без досвіду роботи, а також студентів денної та заочної форм навчання. Перед прийомом на роботу банк проводить двотижневе стажування, а також протягом місяця гарантує виплату адаптаційної надбавки до основної суми заробітку”.

“Спеціалістів з обслуговування клієнтів ми шукаємо для обласного центру, Солоницівки, Люботина,  – додає керівник регіонального центру з підбору персоналу ГРУ ПриватБанку у Харківській області Ігор Попов. – Касири потрібні у Харкові та Дергачах”.

Сукупний дохід касирів у ПриватБанку складає 8 300 гривень. Крім основної ставки працівники банку отримують бонуси та премії. Кращі касири можуть заробляти більше 10 000 гривень. В обов’язки касира-операціоніста входять: прийом платежів від населення, здійснення валютно-обмінних операцій, поповнення та зняття готівки з карткових рахунків, прийом виручки від підприємців, прийом коштів на депозитні рахунки. Графік роботи – 5-денний робочий тиждень, 8-годинний робочий день.

Сукупний дохід спеціалістів з обслуговування клієнтів – до 10 750 гривень. Кращі заробляють ще більше. Заробітна плата виплачується три рази на місяць.  В обов’язки спеціаліста з обслуговування клієнтів входять: залучення клієнтів на кредитні карти, депозити та платежі, поточне обслуговування клієнтів при зверненні до відділень банку, персональне обслуговування клієнтів, власників карток “Універсальна”.

Серед головних вимог до кандидатів: середня спеціальна, вища або незакінчена вища освіта, порядність, уважність, відповідальність, чесність, пунктуальність, здатність швидко навчатися.

Співробітники ПриватБанку отримують щорічну оплачувану відпустку 24 календарних дні, повний соціальний пакет. Керівництво банку сприяє і стимулює професійний розвиток співробітників.

З питань працевлаштування можна звертатися до Ігоря Попова за адресою: Харків, вул. Малом’ясницька, 2-а, 5-й поверх. Або за телефоном: +380935441824, e-mail:igor.popov.07@privatbank.ua. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку – вакансії у ПриватБанку.

Залишити відповідь