У Харківській області ПриватБанк допомагає аграріям збільшувати ефективність господарств

На базі Державного підприємства “Дослідницьке господарство “Елітне” у Харківському районі за підтримки Харківської обласної державної адміністрації пройшов традиційний “День поля 2018”. Це свято приурочене до початку збирання ранніх зернових культур на Харківщині. Учасники мали можливість ознайомитися з агротехнологічними та селекційними досягненнями колективу науковців, оглянути демонстраційні посіви зернових та зернобобових культур. В урочистих заходах  взяли участь президент Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало, іноземні делегації наукових інститутів Польщі, Ірану, Китаю, Білорусі та Молдови, українські аграрії, представники фінустанов. Кількість учасників заходу становила близько 300 осіб.

Вже вдруге у заходах беруть участь представники ПриватБанку. Спеціалісти напрямку фінансування малого та середнього бізнесу запропонували кредитні продукти для аграріїв.  Сільгоспвиробників зацікавили програми “Агролізинг”, “Агросезон”, “АгроКУБ”, можливість отримати державну компенсацію на придбання техніки, насіння, засобів захисту рослин.

 

Наш стенд сьогодні користувався не меншою популярністю, ніж розробки аграріїв, – підкреслює керівник напрямку активних операцій МСБ ГРУ ПриватБанку у Харківській області Наталія Найпак. – Відвідувачи активно зверталися за консультаціями, розбирали наші методичні матеріали, залишали свої контакти з намірами отримати фінансування. Дивно було чути, що дехто взагалі не знав про можливість отримати до 40% державної компенсації витрат за кредитами. Наші фахівці на заході заповнили цей пробіл.

Проведення Дня поля – це не тільки показ і демонстрація техніки, посівного матеріалу. Це прекрасна можливість для молодих фахівців на практиці розширити діапазон своїх знань і навичок не тільки завдяки контакту з вітчизняними виробниками, а й із зарубіжними компаніями, представниками фінустанов.

Правда, для того, щоб отримати інформацію щодо фінансування агробізнесу необов’язково чекати подібних заходів. У будь-якому відділенні ПриватБанку у всіх райцентрах Харківської області фахівці банку професійно проконсультують агровиробників, розкажуть про переваги тієї чи іншої програми, допоможуть зібрати всі необхідні документи і оформлять кредит. Лише за перші 4 місяці 2018 року можливістю купівлі техніки з частковою компенсацією її вартості скористалися 271 фермерське господарство та агропідприємство. З початку року сума виплачених держкомпенсацій за заявками клієнтів ПриватБанку перевищила 22,6 млн грн.

Залишити відповідь