Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харківській області 55 клієнтів ПриватБанку вже отримали нове житло завдяки іпотечному кредиту

ПриватБанк зменшив ставки за іпотечними кредитами. Відразу збільшився попит на кредити для придбання житла. За останні 6 місяців у Харківській області 55 клієнтів отримали іпотеку в ПриватБанку.

“Населення має потребу брати кредити на житло. А головне, зараз клієнти мають можливість їх повертати, – пояснює керівник бізнесу споживчого кредитування ГРУ ПриватБанку у Харківській області Андрій Павленко. – ПриватБанк пропонує прийнятні умови іпотеки. Тому сьогодні кожного дня ми отримуємо заявки на кредити”.

ПриватБанк видає кредити на квартири та будинки на первинному та вторинному ринках. У новобудовах можна придбати житло тільки на завершених (зданих в експлуатацію) об’єктах. Клієнти можуть самостійно підібрати житло, або вибрати на сайті ipoteka.pb.ua . Першочерговий платіж складає 25% вартості нерухомості. Строк кредитування – до 20 років. Процентні ставки:

– 17,9% річних на житло у новобудовах та на заставні квартири банку;

–  19,9% річних на житло вторинного ринку;

–  0,5% від вартості – страхування житла;

–  0,5% від залишку – особисте страхування.

“Коли шукав, де оформити кредит на квартиру, головною умовою для мене була можливість дострокового погашення, – говорить клієнт ПриватБанку Сергій Ставицький. – Зараз не кожен банк так легко відпускає своїх боржників. Оформив іпотеку в ПриватБанку – поки що не скаржуся. Намагаюся погашати з випередженням графіку, мрію виплатити всю суму якомога швидше. У ПриватБанку це все відбувається без затягування та штрафів. І виходить дешевше, т. я. відсотки нараховують на залишок боргу”.

Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України при її укладанні. Угоди кредитування не мають ніяких додаткових комісій або прихованої інформації.

“ПриватБанк розширює можливості кредитування, – продовжує Андрій Павленко. – Так, з березня поточного року запрацювала нова програма банку – “Кредит під заставу нерухомості”. Послуга дозволяє отримати до 1 млн грн готівкою під заставу нерухомого майна: квартири, будинку чи домоволодіння. Гроші можна брати на будь-які потреби позичальника. Мінімальна сума кредиту становить 100 тис. грн. Строк кредитування під заставу майна – до 5 років”.

Для отримання кредиту під заставу громадянам необхідно подати заявку за формою на офіційному сайті банку, після надходження якої з клієнтом зв’яжеться відповідальний менеджер, що допоможе у підготовці документів. Варто зазначити, що даний кредит оформлюється у гривні, а сума кредиту складає до 50% від вартості нерухомості, згідно з оцінкою СОД.

Продовжує ПриватБанк і автокредитування. У Харківській області банкіри налагоджують роботу із автосалонами. Потенційні покупці, обираючи собі автомобіль, одержують інформацію о можливості кредитування. У багатьох випадках саме завдяки автокредиту клієнти можуть придбати більш дорогий, а значить і більш якісний автомобіль. Таким чином за останні кілька місяців 50 наших земляків придбали собі авто.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023