У “Харківміськгаз” показали відновлення об’єктів після російських обстрілів – плюс три будинки з газом

Кожен район Харкова зазнав пошкоджень через російські обстріли. Особливо гостра ситуація була на північних і східних околицях міста. Вулиця Тархова знаходиться на межі Індустріального району. Навесні в перший під’їзд будинку було кілька влучань – його розбило вщент.

Микола, мешканець будинку, який відновлюють після обстрілу:

Первые числа марта – это раз. А потом через неделю – второй. Жильцы были в подвале, из них никто не пострадал. Беда была с газом. Утечка была. Приехали ребята, они посмотрели, что система не годится.

Щоб мешканці не лишилися без газу, який, до речі, часто був єдиною працюючою комунікацією в домах харків’ян, газовики перемонтували газову систему. І зробили це відразу після прильоту. Для цього в обхід зруйнованої частини будівлі фахівці зробили тимчасовий перемонтаж. Наразі вся система відновлена з нуля відповідно до початкового проєкту.

Андрій Росоха, заступник головного інженера групи з припинення та відновлення розподілу природного газу АТ “Харківміськгаз”:

Сотрудниками Харьковгоргаза была восстановлена подземная система снабжения, ранее отрезанная, в связи с перемонтажом, и восстановлен вводный газопровод.

Будинок на вулиці Миру в березні 22-го був під обстрілами 7 разів. Одне з влучань повністю зруйнувало під’їзд і знищило всі комунікації. Мешканці не вірили, що після таких руйнувань за рік зможуть знову зайти в квартиру і навіть отримають газ.

Віталій, мешканець будинку, який відновлюють після обстрілу:

Прилетело в подъезд, и весь лестничный марш сложился полностью как карточный домик. Благо то, что людей не было, и никто не пострадал. Но стены отошли, все было разбито. Кошмар просто был. Считай, меньше чем за неделю у нас – хоп – уже и газ есть. А что такое газ? Газ – это уже можно и приготовить поесть и обогреться, и так далее.

Цей дім був на відбудові з осені, тепер у багатоповерхівці працюють фахівці АТ «Харківміськгаз»

Валерій Мацока, майстер групи з припинення та відновлення розподілу природного газу:

Після відновлювальних робіт ми приступили до повного відновлення системи газопостачання цієї будівлі.

Газовики вже проклали новий ввідний газопровід і змонтували всю внутрішньобудинкову систему.

Ще один дім, масштабно пошкоджений у Шевченківському районі, продовжують відновлювати. І поки будівельні роботи на Отакара Яроша тривають, тут газовикам вдається паралельно взятися до ремонту газової мережі дому. Новий ввідний газопровід вже змонтували вздовж фасаду будівлі.

Андрій Росоха, заступник головного інженера групи з припинення та відновлення розподілу природного газу АТ “Харківміськгаз”:

Одночасно з будівельними роботами ми відновили пошкоджений газопровід. У подальшому буде виконуватися робота з відновлення внутрішньобудинкової системи газопостачання.

Із поверненням у квартири мешканців газопостачання будуть підключати вже індивідуально до кожної оселі.

В АТ «Харківміськгаз» вже виконали багато складної і часто унікальної роботи з відновлення комунікацій і продовжать повертати газ в оселі містян. Газовики дякують кожному клієнту за своєчасну оплату за послуги з доставки природного газу. Адже ці кошти спрямовуються на забезпечення стабільного та безперебійного газорозподілу в Харкові.

Ганна Черненко, Володимир Павлов. Вісті

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.