Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Грузії заборонили ввозити і виробляти одноразові поліетиленові пакети

У Грузії заборонили виробництво, імпорт і реалізацію одноразових поліетиленових пакетів товщиною менш як 15 мікронів, повідомляє агентство «Новини-Грузія».

Всі виробники пакетів тепер зобов’язані будуть ставити на них спеціальне маркування. Також у квітні 2019 року заборонять і пакети більшої товщини.

Таким чином, продавати й поширювати буде дозволено тільки біорозкладні пакети, які за два роки будуть зникати з поверхні Землі. Звичайні пакети розкладаються понад сто років.

У середині вересня «Законодавчий вісник Грузії» опублікував документ про регулювання обігу пластикових і біорозкладних пакетів. У документі перераховані технічні вимоги для виробників поліетиленових пакетів. Відзначається, що порушників закону в перший раз оштрафують на 500 ларі (приблизно 200 доларів), в наступні – більше, ніж на 1000 ларі (близько 400 доларів), а пакети будуть вилучені.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023