У “Фельдман Екопарку” показали нового вихованця – шимпанзе Джерома

Маленьке щастя. У “Фельдман Екопарку” показали свого нового вихованця – шимпанзе Джерома, як стало відомо Вісті Ньюс. Він не реально чарівний і милий. 43-секундне відео з шимпанзенятком швидко розлетілося в мережі набирає сотні лайків. Малюк полюбляє ласувати молоком та дуже любить, коли йому чухають животик.

ФОТО feldman-ecopark.com

Джером став першим дитинчам шимпанзе, що з’явився в ландшафтному парку Харкова. На жаль, від нього відмовилася мама і поки він не живе з нею, але названими батьками йому стали співробітники Екопарку, саме вони піклуються про малого.
В Екопарку розповіли: “Спочатку Джульєтта була зразковою матір’ю – годувала, пестила його, не відпускала дитинча ні на секунду. Але через деякий час охолола до свого чада – можливо, Ромео став проявляти невдоволення, ревнувати. Кілька тижнів тому мама перестала годувати і піклуватися про малюка, і ми змушені були його забрати”.
Джерома вже назвали маленькою зіркою “Фельдман Екопарку”, адже позує він на камеру ніби модель.
Малюк народився у відомої пари приматів – Ромео та Джульєтти, власне, саме склавши імена батьків, дитинча й отримало своє прізвисько. У вольєр до них Джером вже не повернеться, 3-місячне маля живе в окремій кімнаті з іграшками. Щойно він підросте, його переселять в окреме приміщення та почнуть шукати подружку.
Треба сказати, що шимпанзе знаходяться під загрозою зникнення. Тому на появу малого Джерома чекали не тільки мама і тато та Фельдман Екопарк, а й, без перебільшень, у всьому світі.

Держите мимиметры под контролем: в кадре настоящий сердцеед!

Пора знакомиться ближе! Джером – первый детеныш шимпанзе из Фельдман Экопарк. У парня отлично получается позировать на камеру. Что бы он не делал: пил молочко из бутылки, проходил массаж или просто лежал на боку – вы будете расплываться в улыбке. Готовы поспорить, этот ролик сделает ваш день. Смотрим!

Опубліковано Фельдман Экопарк Вівторок, 12 грудня 2017 р.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.