У Фельдман Екопарк відбувся традиційний весняний випуск птахів і кажанів

Більше двох тисяч пернатих і кілька сотень кажанів випустили в Соціально-гуманітарному мультикомплексі минулої неділі, 7-го квітня. Такі зоозахисні акції стали вже традиційними та проходять за підтримки Всесвітнього відкритого фонду реабілітації та реінтродукції тварин (WOFARR) і завжди збирають не тільки фахівців-зоологів і екоактивістів, а й значну кількість харків’ян.

Зяблики, чижі, щиглики, лісові кенари, чечітки, коноплянки  понад десять видів пернатих мешканців лісу повернуті в природне місце існування, а з ними дві сотні фазанів. Акція пройшла в рамках програми фонду WOFARR по відновленню популяцій тварин і птахів України та реінтродукції рідкісних видів.

Традиционная весенняя акция – выпуск в природу разных видов лесных птиц – прошла в Фельдман Экопарк 7 апреля. В рамках…

Опубліковано Фельдман Экопарк Неділя, 7 квітня 2019 р.

Випущені в природні умови птиці перед цим пройшли реабілітацію в Центрі порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий будинок Фельдман Екопарк», багато було вилучено у браконьєрів.

Мы проводим такие акции уже много лет, и намерены продолжать в будущем. Хотел бы обратить внимание, что множество птиц были выкуплены у браконьеров по всей Украине. Безусловно перед всеми нами стоит задача прекратить браконьерскую ловлю певчих, искоренить хищническое отношение к живой природе. Если на последующих акциях мы будем выпускать только птиц, выведенных для этого специально, а не попавших перед тем к браконьерам, будет очень хорошо, – вважає народний депутат України Олександр Фельдман.

Недільного вечора в мультикомплексі пройшов шостий традиційний випуск рукокрилих  близько тисячі кажанів і їх родичів, врятованих взимку і привезених з усієї країни зоозахисниками в Центр реабілітації кажанів Фельдман Екопарк.

Крім того, фахівці Центру презентували унікальний вольєр для рукокрилих Bat Collider, який отримав таку назву тому, що має кільцеподібної форми. На відміну від звичайних вольєрів для рукокрилих, що мають кубічну або куполоподібну конструкцію, новий вольєр дозволяє тваринам безперешкодно літати з природною швидкістю. Влаштований таким чином він дозволить ученим-хіроптерологам застосувати абсолютно новий підхід до досліджень.

Розважальна програма вихідних також була присвячена охороні пернатих і рукокрилих. У знову відкритої після зими ізостудії на природі малювали птахів і кажанів, а відвідувачі майстер-класу вчилися робити цих представників тваринного світу з паперу. Традиційний день іменинника супергеройський провів Бетмен. Всі охочі підкріплювалися і весело проводили час, взявши участь в розважальній програмі «Кашу танцем не зіпсуєш!» З незмінною безкоштовною кашею.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100