Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Фельдман Екопарк стартував всеукраїнський проект на підтримку особливих людей

Проект на підтримку людей з особливими потребами «Фельдман Екопарк об’єднує: ми однакові» проходить під патронатом Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана». Ініціатива звернена до всієї країни.

День, присвячений людям з особливими потребами, пройшов у Фельдман Екопарк у неділю, 4 листопада. У цей день Соціально-гуманітарний мультикомплекс відвідали більше тисячі особливих гостей: як окремих відвідувачів, так і організованих груп, серед яких, зокрема, були діти з Харківської

міської дитячої лікарні №5, Спеціального навчально-виховного комплексу №2, Комаровського дитбудинку-інтернату, а також діти й дорослі з особливими потребами з харківського модульного містечка для переселенців.

Для особливих гостей були розроблені кілька типів спеціальних екскурсій (в т.ч. з сурдоперекладачем, з безбар’єрним доступом), їх пригостили смачним обідом, влаштували безпосереднє спілкування з тваринами на контактному дворику (для деяких дітей це був перший в житті подібний досвід) і познайомили з елементами анімалотерапії й тваринами-терапевтами (кіньми та поні, собаками, кроликами).

Засновник Міжнародного благодійного фонду й Екопарк, народний депутат України Олександр Фельдман закликав усіх жителів України приєднуватися до цього проекту та об’єднати зусилля для того, щоб зробити життя людей з особливими потребами й всіх, хто потребує нашої допомоги та уваги, краще.

Мы начинаем с себя и верим, что этот проект станет всеукраинским. Во всем цивилизованном мире люди с особыми потребностями являются полноправными членами общества: они работают в государственных и частных структурах, активно посещают культурные и развлекательные учреждения, живут такой же жизнью, как и все остальные люди. Мы все одинаковые. И начиная проект, мы призываем всех: театры и кинотеатры, музеи и учреждения образования, государственные и коммунальные структуры, торгово-развлекательные заведения, а также обычных жителей открыть свои двери и свои сердца для этих людей, – підкреслив Олександр Фельдман.

До проекту, який стартував під гаслом «Фельдман Екопарк об’єднує: ми однакові» приєдналися численні відвідувачі Екопарку, які прийшли в цей теплий день, так не схожий на листопад. У знак розуміння наявної проблеми й готовність допомагати у її вирішенні, вони помістили на свій одяг спеціальні стікери. Надалі особливі дні для особливих людей в Соціально-гуманітарному мультикомплексі будуть проводитися регулярно.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023