Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Фельдман Екопарк пройшов середньовічний вікенд

На минулих вихідних Соціально-гуманітарний мультикомплекс Фельдман Екопарк
разом зі своїми гостями на два дні повернувся в романтичну епоху благородних
кавалерів і прекрасних дам, як стало відомо Вісті Ньюс. Тут можна було стати глядачем справжнього лицарського турніру, взяти участь в тематичних майстер-класах, і навіть відчути себе
відомим персонажем, що стали «знаковим» для тих часів.

Відтворити унікальну атмосферу середньовіччя в Фельдман Екопарк допомогли гості з
лицарського клубу «Шарукан». Вони провели захоплюючі дух поєдинки в обладунках, зі
щитами й мечами, майстерне володіння якими, могли повною мірою оцінити глядачі.
Крім того, лицарі «Шарукан» надали можливість самим глядачам приміряти  м’яке одягання середньовічних воїнів і потримати в руках зброю, яким люди користувалися майже тисячоліття тому.
В іншій локації в гості гостей Фельдман Екопарк чекав благородний розбійник з
Шервудського лісу. Тут, в гостях у Робін Гуда, можна було випробувати вправність і
влучність у стрільбі зі справжнього англійського лука.
Щоб остаточно відчути себе героєм численних балад, варто було відправитися і в фотозоні, де можна було зробити знімок на пам’ять в костюмі самого Робін Гуда або його супутниці леді Маріан, а також в костюмах лицарів або прекрасних принцес.
«Середньовіччя в пам’яті людства залишилося, перш за все, як романтична і героїчна епоха, в якій лицарі без страху і докору, рятують прекрасних дам, вбиваючи дракона, що стало символом благородства і піднесених почуттів », – кажуть організатори дійства. До слова, саме драконам, а точніше виготовлення їх мініатюрних фігурок як амулетів з коренем мандрагори всередині, був присвячений один з майстер-класів. Учасники інших майстер-класів пробували свої здібності в ліпленні з глини й розпису хною мехенді. Нарешті кожен бажаючий міг навчитися старовинним танцям, таким як полька і падеграс.
У неділю також відбулося нагородження переможців фотоконкурсу Селфі на Ніч музеїв. Троє  переможців, чиї фотографії, розміщені в Інстаргарм, набрали найбільшу кількість лайків, отримали пам’ятні призи.
І як завжди на вихідних у Фельдман Екопарк був відкритий прокат велокатов для
малюків, відвідувачі із задоволенням брали участь в «мокрих іграх», малювали в ізостудії на природі, слухали музику, яка звучала з альтанки над озером з лебедями.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023