У Фельдман Екопарк наступну неділю присвятять особливим людям (4.11)

Засновник мультикомплексу, народний депутат Олександр Фельдман закликав громадян всієї країни підтримати ініціативу і зробити її загальнодержавною.

Фельдман Екопарк наступної неділі, 4 листопада, відкриє свої двері особливим гостям: в першу чергу,  дітям і дорослим з особливими потребами, а також всім, хто потребує реабілітації, психологічної та фізичної.

Мы хотим, чтобы они почувствовали себя особыми желанными гостями, а не людьми, которые в чем-то ограничены. В Фельдман Экопарк им рады всегда, а в этот день мы сделаем все для того, чтобы условия пребывания в Социально-гуманитарном мультикомплексе были для них максимально удобными, и ничто не мешало комфортному отдыху, общению с природой и познанию нового. Всех, кому плохо, кому необходима психологическая разрядка и физическая реабилитация, мы приглашаем почувствовать на себе исцеляющую силу природы и общения с братьями нашими меньшими, а также познакомиться с лучшими современными психореабилитационными методиками, – зазначив засновник Фельдман Екопарк, народний депутат Олександр Фельдман. – В Конгрессе США я стал свидетелем внедрения проекта для слабовидящих людей и был поражен тем, с каким большим вниманием к этим людям и заботой он был организован. В Украине таких мероприятий, бесплатных, удобных и интересных для людей, пока остро не хватает. Хотелось бы, чтобы нашу инициативу подхватили по всей стране, приглашаю всех неравнодушных людей объединиться и вместе делать добрые дела. Пусть и в нашей родной Украине появится такой общенациональный проект, инициированный гражданским обществом!

Фельдман Экопарк с момента его основания. С 2013 года в его структуре работает Центр психосоциальной реабилитации, специалистыЗ особливими гостями в цей день будуть працювати фахівці різних напрямків, які зроблять їх перебування в мультикомплексі цікавим і різноманітним. Відповідно до потреб різних груп будуть організовані екскурсії по безбар’єрного контуру, з сурдоперекладом, а також спеціальна програма для людей з вадами зору.

Адміністрація Фельдман Екопарк просить підтримати цей проект всіх відвідувачів мультикомплексу і бути особливо уважними до його особливих гостей, на роботі з якими в цей день буде сфокусована діяльність Екопарку.

Вместе мы создадим не только комфортные условия для детей и взрослых с особыми потребностями, но и ту атмосферу инклюзии, которая необходима для их полноценной социализации, – підкреслюють в Екопарк. Надалі особливі дні для особливих людей будуть проводитися регулярно.

Нагадаємо, що робота з людьми з особливими потребами є одним з основних напрямків роботи Фельдман Екопарк з моменту його заснування. З 2013 року в його структурі працює Центр психосоціальної реабілітації, фахівці якого за допомогою сучасних методик, зокрема, екотерапія й анімалотерапії, надають допомогу дітям і дорослим з різними захворюваннями й розладами. Крім того, інклюзивні заняття проводяться в Дитячій еколого-натуралістичної академії Фельдман Екопарк, а влітку в Оздоровчо-освітньому дитячому таборі організовуються спеціальні зміни.

Залишити відповідь