У Фельдман Екопарк народилися амурські тигренята

У Фельдман Екопарк з’явилися на світ  амурські тигренята: два хлопчики й дві дівчинки, як стало відомо Вісті Ньюс. Вони народилися у старожилів Соціально-гуманітарного мультикомплексу Даліли та Банзая. Малюки разом з мамою перебувають в своєму будиночку, з якого час від часу виходять у вольєр на прогулянку.

Далила рожала уже четыре раза. Она настоящая мать-героиня – принесла в общей сложности больше десятка тигрят. Ее потомки живут в разных зоопарках по всей стране. Новое пополнение также будет участвовать в программах по сохранению краснокнижных видов животных по линии Европейской ассоциации зоопарков и аквариумов (ЕAZA), а также в программах Всемирного открытого фонда реабилитации и реинтродукции животных. Уже ведутся переговоры, в какие зооколлекции отравятся наши тигрята, когда подрастут. Создание условий для успешного размножения амурских тигров – одно из самых ярких достижений нашей зоозащитной деятельности, – розповіли в Фельдман Екопарк.

Відзначимо, що амурський тигр – найбільший, найпівнічніший і найрідкіший підвид тигрів. Він знаходиться під загрозою зникнення і занесений до Міжнародної Червоної книги. У дикій природі збереглося менше тисячі особин.

Нагадаємо, що в зооколекції Фельдман Екопарк представлено три дорослих особини амурського і дві – бенгальського (білого) тигра. А всього тут понад 2 000 тварин 300 видів, багато з яких занесені в Червону книгу. Збереження рідкісних представників фауни, створення резервного генофонду – важливий напрямок роботи Всесвітнього відкритого фонду реабілітації та реінтродукції тварин (WOFARR). Його фінансування ведеться, в тому числі, на кошти, отримані завдяки акції «Мистецтво милосердя».

Залишити відповідь