Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Фельдман Екопарк Бал хризантем відкриється 6-7 жовтня, до Дня вчителя

У Харкові 40 тисяч хризантем 25 сортів до свята вже готові. Цими вихідними офіційно стартує головна подія осені – довгоочікуваний Бал хризантем у Фельдман Екопарк. Як і обіцяли організатори, цього року гостей свята чекає ще більше квітів і багато нових флористичних композицій.

Фельдман Экопарк Бал ХризантемОколо 40 тысяч хризантем 25 сортов и самых разных расцветок уже высажены на территории Экопарка. Сейчас завершаются работы по созданию цветочных скульптур. Приоткроем секрет: на радость малышам и взрослым появятся новые сюжеты, связанные с хорошо известными народными сказками и любимыми лесными персонажами. Приезжайте – сами все увидите! – побажав зберегти інтригу головний озеленювач Фельдман Екопарк Микола Дворецький.

Сама експозиція «золотих квіток», як перекладається з грецької «хризантеми», триватиме до холодів, тому всі охочі встигнуть помилуватися. А ось урочисте відкриття Бала відбудеться саме 6-7-го жовтня. Організатори підкреслюють це і закликають керуватися тільки інформацією з офіційних джерел. Вони акцентують на цьому увагу у зв’язку зі збільшенням кількості фейків, що розповсюджуються в соцмережах. Також організатори нагадують, що вхід на територію Соціально-гуманітарного мультикомплексу й участь у всіх заходах в ці дні, як і завжди, абсолютно безкоштовні. Про те, як дістатися в Фельдман Екопарк на безкоштовному фірмовому автобусі з різних районів Харкова, можна дізнатися з розкладу на офіційному сайті.

Фельдман Экопарк Бал Хризантем Варто зазначити, що програма відкриття Бала хризантем 6 і 7 жовтня буде традиційно розрахована на всю сім’ю: розваги будуть і для дітей, і для дорослих. У ній будуть задіяні всі локації й активності Соціально-гуманітарного мультикомплексу.

І в суботу, і в неділю вона розпочнеться о 10.00 з урочистого флешмобу від арт-групи Фельдман Екопарк. Протягом усього дня в різних локаціях будуть проходити міні-концерти живої музики «У гармонії з природою». З 11.00 на головному майданчику в суботу почнуть виступати музично-танцювальні колективи, а в неділю буде звучати класична музика у виконанні симфонічного оркестру. Для дітей там же будуть проводитися інтерактиви, ігри та вікторини з призами, а на «Ненудній алеї» урізноманітнюють дозвілля традиційні майстер-класи з ліплення з глини, плетіння браслетів, виготовлення іграшкових корон. У суботу та неділю (11.00) «Театр дітей та тварин» представить на своїх підмостках спектакль «Хризантеми – квіти натхнення», а Кінний комплекс в неділю (13.00) покаже шоу-парад коней, завершальний теплий сезон у Фельдман Екопарк.

Нагадаємо, що Бал хризантем у Фельдман Екопарк – це традиційний подарунок Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» співвітчизникам, а особливо всім працівникам сфери освіти до Дня вчителя.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023