Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Дворічній через російський обстріл є загиблі

Внаслідок артилерійського обстрілу смт Дворічна Куп’янського району загинули 2 цивільних. Повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов.

Загиблі – жінка та чоловік.

Крім того, через обстріл був поранений цивільний чоловік. Йому 52 роки. Він отримав осколкові поранення та був госпіталізований. Наразі медики надають постраждалому допомогу.

За даними ТГ-каналу Дворічна – Іван Чорний, загинули Людмила Савінова та Олександр Топчій. Підписники ТГ-каналу повідомляють, що Савінова Людмила – була вчителем молодших класів Дворічанської ЗОШ.

У Харківській обласній прокуратурі інформують, що за даними слідства, 15 травня близько 14:00 військовослужбовці зс рф обстріляли з артилерії житловий сектор у смт Дворічна Куп‘янського району. Внаслідок обстрілу відбувся вибух на території домоволодіння: загинули 61-річний чоловік та 66-річна жінка. Розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023