Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Донецькій області водолази-сапери розміновують водойми

Очищення території від вибухонебезпечних предметів – одне із  ключових завдань Державної служби України з надзвичайних ситуацй, особливо у Донецькій області. Щодня піротехніки Головного управління вилучають та знищують десятки вибухонебезпечних предметів. Боєприпаси трапляються всюди: на аграрних угіддях, огородах, у лісосмугах та на вулицях міст. Особливу небезпеку становлять міни та снаряди, які знаходяться у водоймах – річках, озерах, морях. Через підводну течію боєприпаси здатні змінювати своє місцерозташування. Саме тому піротехнічні розрахунки Головного управління ДСНС України у Донецькій області приділяють особливу увагу обстеженню акваторій. Для цього існують професійні сапери-водолази, які здатні вилучити боєприпас з глибини.

Так, на початку листопада у місцевій водоймі сел. Антоновка Мар`їнського району на Донеччині піротехнічні розрахунки Головного управління вилучили мінометні міни 120 мм у кількості 38 одиниць.

Наразі піротехніки Головного управління регулярно проводять нетехнічну розвідку акваторії Азовського моря за допомогою водолазного судна «Капітан Чусов». Зокрема, рятувальники обстежують на наявність вибухонебезпечних предметів прибережну зону біля Маріуполя. Завдяки роботі саперів-водолазів стає можливим забезпечити мінну безпеку громадянам не лише на суші, але й на воді.

Джерело

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023