Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Дніпрі викрили псевдореабілітаційний центр лікування від алкоголізму та наркоманії

У Дніпрі викрили псевдореабілітаційний центр. На момент поліцейської операції тут чотирнадцятьох людей силою лікували від алкоголізму та наркоманії, як стало відомо Вісті Ньюс. За даними правоохоронців, перелічених проблем жоден “пацієнт” не мав. Відкидають залежності й родичі жертв. Адже благодійники у прямому сенсі вривалися до помешкань. Одного із клієнтів взагалі викрали на вулиці. Одна з потерпілих родин погодилася поспілкуватися з журналістами. Дружина бранця припускає, що усе це через гроші. Адже батько її цивільного чоловіка дуже хворий. А син – його єдиний нащадок. Тож батьківська квартира дісталась би йому. Сам же пацієнт псевдоклініки розповідає, що від нього нічого не вимагали, а “лікувати” збиралися мало не півроку. Псевдопансінат довелося брати штурмом.


Христина, дружина потерпілого:

Вломились люди. Три человека, три большие мужчины, скрутили моего мужа, побили мне мебель, поломали стул, напугали двух маленьких детей. У меня две девочки – 8 и 6 лет. Дети плакали, испугались. Скрутили, посадили его в машину и увезли. Увезли в непонятном направлении. Сказали будут везти на реабилитацию. 

Юрій, потерпілий:

Условия были ужасные. Бегают такие огромные тараканы, я таких в жизни не видел. Те люди, которые явно выражали свое недовольство, ломились в двери, добивались звонка домой, их связывали. Несколько человек были там, ну это происходило не при мне. Это было до того, как я приехал. Но я видел эти шрамы на руках, люди вскрывали вены себе, чтобы их вывезли из больницы. По дороге убежать как-то хотели. То есть приезжал на месте, штопал их там лепило какой-то организации этой. ТО есть даже на улицу не выводили.

 

Олександр Клешня, заст. начальника Шевченківського ВП в Дніпропетровській області:

Серед співробітників центру не було жодного лікаря. Співробітники цього центру це також колишні клієнти цього центру.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023