У Дніпрі вибухнула піч для плавки металу

У Дніпрі ввечері четверга стався вибух на підприємстві, як стало відомо Вісті Ньюс. Загинули двоє працівників. Трагедія відбулася в цеху, де плавлять метали. Із яких причин вибухнула піч, наразі з’ясовують фахівці.

Вибух у Дніпрі пролунав близько 5-тої вечора. На підприємстві по вулиці Курсантська розлетілася піч та металевий бункер над нею.

Андрій Карленко, начальник оперативно-координаційного центру ГУ ДСНСУ в Дніпропетровській області:
На місце автоматично було направлено 4 автопідрозділи для проведення розвідки та уточнення даної інформації. Підрозділ під час проведення розвідки виявив, що стався вибух в печі цеху з виплавлення спецметалів без подальшого горіння.

Через вибух та подальше обвалення під цеглою опинилися двоє працівників. Одного рятувальники дістали вже мертвим, за життя іншого ще боролися медики.

Андрій Карленко, начальник оперативно-координаційного центру ГУ ДСНСУ в Дніпропетровській області:
Виконали свої першочергові завдання щодо деблокування та витягування людей з-під завалів та передачі до карети швидкої, де лікарі виконали всі свої функції та намагалися врятувати другого постраждалого, але не вдалося.

На жаль, другий чоловік помер у 2-ї міської лікарні о 19-25. Зараз відомо, що вибухнула електрична піч під час виплавки спеціальних металів.
Що спричинило вибух, наразі встановлюють.

Залишити відповідь