Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Дніпрі сталася пожежа в лікарні: евакуйовано близько сотні пацієнтів

У Дніпрі близько першої ночі почалася пожежа в лікарні, як стало відомо Вісті Ньюс. Одна з палат обласної клінічної лікарні імені Мечникова вигоріла. З медзакладу довелося евакуювати близько сотні пацієнтів і персонал. Через вогняне лихо постраждала пацієнтка.

Вогонь спалахнув на 7-му поверсі. О першій ночі зайнялася палата для хворих чорнобильського контингенту. До Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова за сигналом із посиленим номером направили бригади рятувальників.

З 6,7 і 8 поверхів евакуювали 92 людини. Проте без постраждалих, на жаль, не обійшлося. Із сусідньої палати з осередком вогню рятувальники вивели пацієнтку 1956 року народження.
Постраждалу перевели до реанімації, у жінки попередній діагноз – отруєння продуктами горіння. Ліквідували вогонь о 01:29, за годину після виклику. Причину пожежі поки не назвали, її встановлюють правоохоронні органи.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023