У Дніпрі розкрили вбивство: Невістка розчленувала свекруху

У Дніпрі, у травні минулого року в озері Курячому знайшли розчленоване тіло жінки, як стало відомо Вісті Ньюс. Тільки на початку березня правоохоронці змогли встановити особу загиблої, а зараз затримали й підозрювану у вбивстві. Хто пішов на страшний злочин дізналися наші журналісти.

У травні минулого року в озері Курячому, це одна з водойм Дніпра, знайшли труп жінки. Тіло було розчленоване.

Ігор Веремйов в.о. начальника сектору кримінальної поліції АНД ВП м. Дніпро:

Обнаружен труп женщины возрастом примерно 40-50 лет с сильными гнилостными изменениями. Также на трупе отсутствовали конечности – руки и ноги. В связи с длительным нахождением в воде причина смерти установлена не была.

Тільки в березні вже 2018 року правоохоронці змогли встановити особу загиблої. Слідчі перевірили всіх без вісти зниклих із початку 2016 року. Виявилося, що вбита 65-річна місцева жителька. Після того, як стала відома особа загиблої, поліція змогла вийти й на підозрюваних у жорстокому злочині. Підозра впала на невістку загиблої. 34-річна жінка, коли справа дійшла до розмови з поліцією, зізналася.

Ігор Веремйов, в.о. начальника сектору кримінальної поліції АНД ВП м. Дніпро:

Подозреваемая дает признательные показания и объясняет, что у нее произошел конфликт на почве совместного распития спиртных напитков. В результате чего она задушила нашу потерпевшую. И в последствии для скрытии тела, расчленила его и выбросила в озеро Куричи.

У ході слідчого експерименту поліцейські відтворили картину подій, які відбувалися в жовтні 2016 року. Саме тоді 34-річна невістка мотузкою задушила матір чоловіка та позбулася трупу. Сусідам та чоловіку сказала, що свекруха кудись поїхала. Саме тому до поліції про зникнення жінки ніхто не повідомив.
Днями підозрювану затримали, їй вже вручили повідомлення про підозру у скоєнні умисного вбивства. Невістці загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.

Залишити відповідь