Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Дніпрі чоловік забив свою співмешканку через образу

У Дніпрі сімейна сварка закінчилася смертю, як стало відомо Вісті Ньюс. Градусу пристрастям додав алкоголь, і чоловік забив свою співмешканку. Такі трагедії, на жаль, для України зовсім нерідкість. За даними правозахисників, щороку 600 жінок гинуть від домашнього насильства.

Щодня поліція фіксує 348 фактів домашнього насильства, у 70-80% випадків його жертвами стають жінки. Часто сварки спричиняє алкоголь, і він же доводить родинні розбірки до трагедій. Саме так сталося в Дніпрі. У будинку на вулиці Телевізійній знайшли тіло жінки. Шукати підозрюваного не довелося – у квартирі перебував і власник оселі. Сусіди розповіли – напередодні чоловік сварився з подругою.

Віталій Білокриницький, начальник сектору кримінальної поліції Соборного ВП м. Дніпро:

Были установлены свидетели, которые слышали данное происшествие, крики, шум.

Поліції співмешканець зізнався, за таким сценарієм – випили – побилися – жили постійно.

Підозрюваний:
– Часто вы ее учили вот так?
– .. Бывало я ее, бывало она меня. Такие вот у нас были отношения.

Проте остання сварка, підігріта алкоголем, стала фатальною для 55-річної жінки. Чоловік розповів, його співмешканка образила його попередню родину, тож він кинувся на неї й кілька разів вдарив по голові. Що удари смертельні, стало зрозуміло лиш на ранок.
Підозрюваний:

С утра она осталась дома, так как тоже была подвыпившая, вроде все нормально, спала. Я не стал ее будить, пошел к знакомым, а вернулся через 6 часов, она уже лежала мертвая возле кровати.

Зараз 46-річний чоловік затриманий, рішенням суду його взяли під варту. Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років.

 

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023