Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Чорному морі затримали судно з великим вантажем контрабандних сигарет

Операцію з виявлення та затримання судна з контрабандними сигаретами провели спільно СБУ, прикордонна служба, Військово-морські сили ЗСУ, як стало відомо Вісті Ньюс.
Відомо, що судно йшло під прапором Танзанії та прямувало маршрутом з невизнаної Республіки Абхазія до Болгарії. Корабель зупинили за 11,5 миль на траверзі населеного пункту Курортне Одеської області. Далі кораблі ВМС ЗСУ супроводили їх у порт «Одеса». Усього на борту контрабандисти перевозили 1 737 ящиків сигарет без жодної акцизної марки та без будь-яких супровідних документів. Більш того і сама команда частково працювала незаконно – у 2 з 11 членів екіпажу навіть не було паспортів моряків. Судно і команда затримані. На даний момент триває слідство, хто організував міжнародний канал переправлення тютюнових виробів.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023