Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Чернівцях на гарячому «пов’язали» молдавських скімерів

21 лютого співробітники служби безпеки ПриватБанку у взаємодії з працівниками Департаменту кіберполіції Національної поліції України та із залученням спецпризначенців і працівників територіальних підрозділів ГУНП у Чернівецькій області на гарячому затримали злочинну групу громадян Молдови.

Зловмисники, перебуваючи на території Чернівців, намагалися незаконно заволодіти грошима клієнтів українських банків за допомогою пристрою для несанкціонованого зчитування інформації з банківських платіжних карток – скімера.

Затримані зізналися, що впродовж січня – лютого 2018 року встановлювали скімери на банкоматах у різних містах України. Поліція з’ясовує причетність злочинної групи до фактів скімінгу в Одесі, Києві та Миколаєві.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023