У Чернігові викрали Коцюбинського і Пушкіна

Наприкінці 2018 місцеві вандали наважилися на оригінальну крадіжку – вирішили поцупити з вулиці бюсти письменників (Коцюбинського і Пушкіна), як стало відомо Вісті Ньюс. Ніхто – ані комунальники, ані мешканці прилеглих вулиць – не розуміли, навіщо невідомим знадобилися пам’ятники… За справу взялися копи.

ФОТО 112.ua

В історії з бюстом Михайла Коцюбинського відкрили кримінальну справу за статтями про крадіжку та наругу над могилою. Що стосується бюста Олександра Пушкіна, то розслідується справа за статтею “крадіжка”.
Розголосу справі не давали. У поліції не хотіли налякати мисливців за письменниками. У ніч проти 4-го січня постаменти таки знайшли. Обидва цілі й неушкоджені.
Про те, чим керувалися чернігівські спритники поліція не повідомляє й досі. Знову ж, через таємницю слідства. А ось на питання, як вдалося поцупити важкенькі бюсти, говорять – дуже легко.

ФОТО 112.ua

Від самого створення пам’ятники не охороняли жодного дня. Загону, що боронив би меморіальні об’єкти від вандалів не існує, а три десятки місцевих муніципальних охоронців просто не в змозі охопити такий масштаб роботи. Тож повернути письменників на місце поліція погодилася лише після того, як у місті поставлять камери відеоспостереження та встановлять охорону поруч із пам’ятниками.

Залишити відповідь