Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Чернігові під час ремонту авто вибухнув газовий балон

У Чернігові вибухнув газовий балон, постраждала людина, як стало відомо Вісті Ньюс. Чоловік отримав серйозні опіки, намагаючись полагодити автомобільне газове устаткування. Стан 51-річного чернігівця важкий.

Вибух пролунав опівночі 11-го червня. Це сталося в Чернігові на вулиці Механізаторів. З’ясувати причину інциденту вдалося одразу після спілкування з власником будинку. Чоловік почув запах газу з устаткування своєї автівки. Він самотужки зняв балон із машини та відніс до гаража ремонтувати. Коли чоловік став підкручувати вентиль на балоні стався викид газу і вибух. 51-річний господар отримав серйозні опіки. Лікарі говорять про 45% тіла та термічні опіки 2-3 ступеню. Ніхто з інших мешканців двоповерхового двоквартирного будинку не постраждав. На щастя, пожежа після вибуху не зайнялася. Але від вибухової хвилі зруйнувалися перекриття між першим поверхом та цокольним приміщенням, були пошкоджені несучі стіни будинку. Чоловіка госпіталізували до опікового відділення Чернігівської обласної лікарні.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023