У Черкасах в офісі “Батьківщини” застрелили Сергія Гуру

У Черкасах розстріляли депутата обласної ради, як стало відомо Вісті Ньюс. Нападник увірвався в офіс місцевого осередку партії “Батьківщина” та вбив колишнього заступника мера Сергія Гуру. Злочинець захопив будівлю та навіть встиг поставити розтяжку. Операцію зі звільнення заручників провів кропивницький спецпідрозділ КОРД. Зараз підозрюваний у нападі перебуває в лікарні, його при затриманні поранили правоохоронці.

Резонансні напад і вбивство. У Черкасах близько 18 години була захоплена будівля, в якій розташовується осередок всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”. Туди увійшов чоловік, озброєний пістолетом і гранатою.

Нападник вбив депутата обласної ради від фракції «Батьківщина», екс-заступника міського голови Сергія Гуру. Він розстріляв його просто в кабінеті.

КОРДу вдалося затримати підозрюваного у нападі та вбивстві. При проведенні спецоперації “Заручник” чоловіка поранили. Нині зловмисник перебуває у лікарні під конвоєм.

Поки поліція Черкаської області проводить розслідування за статтею умисне вбивство. Але слідчі, не виключають, що буде перекваліфікація і щодо факту захоплення заручників, а також замаху на вбивство працівників поліції.

Залишити відповідь