У березні 400 харків’ян вже отримали від ПриватБанку 10% кешбеку за залізничні квитки

У перший місяць весни мобільний банк Privat24 почав повертати 10% вартості залізничних квитків, якщо онлайн-купівля була оплачена карткою Mastercard. Акція триватиме до 31 березня. Отримати гарантований кешбек у розмірі 10% від вартості залізничних квитків можуть всі, хто зареєструється на сайті акції та придбає квитки у мобільному додатку Privat24 з картки Mastercard.

З початку березня 27 902 клієнти ПриватБанку зареєструвалися в акції, з них 2 742 наших земляків. 406 мешканців Харківської області вже отримали частину вартості квитків на свої картки. Взагали-то банк повернув своїм клієнтам більше 160 тис. гривень. Кешбек зараховується на карти клієнтів наприкінці кожного тижня.

“Електронні квитки на будь-які залізничні напрямки по Україні можна купити за кілька хвилин у Privat24, на спеціальному сайті bilet.pb.ua, а також у відділенняхПриватБанку і через термінали самообслуговування, – розповідає керівник напрямку масових платежів ГРУ ПриватБанку Олег Дробицький. – Кількість клієнтів, які купують у нас квитки, зростає з кожним місяцем. Дуже в нагоді нашим клієнтам стала і нова послуга “Гарантоване повернення” – компенсація повної вартості квитків у випадку повернення за будь-яких причин. Якщо клієнти зазнають труднощів при купівлі квитків у Приват24, наші співробітники у будь-якому відділенні навчають користуватися цією послугою – здійснюють тестову купівлю квитка з віртуальної станції ПриватБанк1 на ПриватБанк2 вартістю 1 коп. У подальшому клієнт вже самостійно купує реальні квитки швидко та просто”.
В Україні через ПриватБанк купують кожен 8-й квиток на поїзд (як в електронному, так і паперовому форматах). За даними статистики, у 2017 році частка квитків, придбаних через сервіси ПриватБанку, склала 12% від всіх проданих квитків “Укрзалізниці”. Минулого року на Харківщині через ПриватБанк було продано 520 762 квитки. У порівнянні з 2016-м роком збільшення складає 120,5 тис. квитків

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100