У Балаклії на арсеналі знову вибухи: зачепили снаряд і почалася детонація

У Балаклії на арсеналі знову вибухи. Під час робіт вибухотехніків, танк зачепив снаряд і почалася детонація, далі загорілася трава і далі пішли неконтрольовані підриви, як стало  відомо Вісті Ньюс. У  регіональному центрі Міноборони інформацію підтвердили. Яка інтенсивність детонації наразі невідомо. За словами місцевих, вогонь сильний, його видно, як і чутно вибухи. Чи є загроза розльоту снарядів зараз невідомо. Представники місцевої РДА говорять про евакуацію найближчих до арсеналу будинків, чи буде проводитися повна, також ще не інформують. Балаклійці почали виїжджати з міста своїми силами.

ФОТО vk.com

За інформацією глави ХОДА Юлії Світличної, ситуація в Балаклії контрольована. Про евакуацію всього міста не йдеться. Евакуюють вул. Арсенальну і прилеглий до 65-му арсеналу приватний сектор. Про саму подію: сьогодні о 13:35 в результаті загорання сухої трави на колишньої технічної території 65 арсеналу, де тривали роботи з очищення та розмінування залишків снарядів, що не розірвалися в результаті торішньої НС, почалася пожежа.
До локалізації пожежі залучено два пожежних танки і інженерна машина розгородження. Особовий склад, який залучався до робіт з розмінування, евакуйований. Всім заходи для забезпечення безпеки мирних жителів приймаються.

У Міністерстві оборони України повідомляють:

Залишити відповідь