У 92-й ОМБР конфлікт. Військовий у лікарні

Військовий опинився у шпиталі, інцидент стався між двома офіцерами – це офіційна інформація від Оперативного командування “Схід” Збройних Сил України, як стало відомо Вісті Ньюс. Низка харківських активістів і волонтерів опублікували на своїх сторінках у Фейсбук подробиці інциденту. Їх підкріпили світлинами документа, в якому повідомляється про перебіг подій в ОМБР. Нібито, у ніч на 7 грудня командувач бригади викликав одного зі своїх заступників для розмови в навчальний центр у Чугуєві. Далі у копії заяви йдеться, що керівник напав на підлеглого з ножем і наказав побити чоловіка іншим своїм підлеглим. Після удару металевим стільцем по голові заступник впав і його продовжили бити, проте чоловіку все ж вдалося втекти від нападників. Наразі офіцер у госпіталі. За кілька годин, частину інформації з соц.мереж видалили. На екрані ви бачите скрін посту. У бригаді зараз працює комісія.

Євген Романов прес-офіцер Оперативного командування “Схід” ЗСУ:
В 92-й ОМБр наразі проводиться службове розслідування за фактом конфліктної ситуації, яка виникла між 2 офіцерами бригади. За результатами службового розслідування буде ухвалене правове рішення. Наразі ми не можемо нічого говорити, що там відбулося, оскільки тривають заходи розслідування, яке покаже, що сталося і які причини.

Комбриг 92-гої по телефону прокоментував ситуацію. Володимир Кокорєв наголошує, інформація цілком неправдива. Для чого її розповсюдили, він не знає. Наголошує, що з чоловіком, який постраждав жодних проблем немає.

Володимир Кокорєв, командир 92-ї ОМБр:
Вот эта довідка из полиции или еще откуда там она – это полный бред. Полная неправда. На счет конфликта, может, этот конфликт и был, смотря о каком конфликте вы говорите. – С заместителем.
– Может этот конфликт и был, но не такой, это просто бред. Полный бред. Люди, которые не присутствовали, не видели, как можно такое писать. Ну, там я думаю, будут разбираться, откуда эта фотография вроде как с официального документа, но без печати, прошу заметить, попала в Интернет.

ФОТО facebook.com

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.