Тисяча масок за 2 тижні – у Харкові багатодітні мами шиють захист для потребуючих

Тисяча масок за 2 тижні. У Харкові багатодітні мами взялися шити захист для найбільш вразливих до хвороби  пенсіонерів і людей, що не можуть лишитися вдома через роботу. За швейні машинки сідають і дорослі, і діти. Із імпровізованого цеху вже вийшла унікальна міні маска для пухнастого Укропа.

Це Укроп, і його маска для дихання може претендувати на найменшу в Україні.

Ангеліна, майстриня, пошила 200 масок:

В прошлом году я закончила курсы шиття и пошила первую юбку. В этом году решили шить маски, потому что это необходимоИх сейчас почти невозможно купить, а людям они нужныЕще мы пошили маску для Уропчикаэто морская свинка. Чтобы был пример людям, что маски – это нестрашно. Их нужно одевать в магазины.

Спецзахист для морської свинки вийшов не відразу  на пухнастих зразків викройок немає. Тому шити захист людям, виявилося куди легше. Тільки 14-річна Ангеліна зшила 2 сотні. Ідею ж відшивати багаторазові маски дала мама дівчинки. Юлія очолює Асоціацію багатодітних матерів Харкова. І зараз вже 10 родин проводять вечори за швейними машинками.

Юлія Ібрагім, президентка ГО Асоціація багатодітних матерів АММА

В моей семье 3 детей. 2 мальчишек, старший и младший, Ангелина, у которой вы интервью брали. И все помогают, мальчишки вдевают резинкиМы с Ангелиной шьем. Прибавляются семьивот сегодня передали 2 семьи 65 масок, пошили вот таких вот масочек.

Майстрині раніше шили іграшки та ляльки-мотанки. Усі запаси тканини пустили на захист. За 2 тижні роботи вдома разом відшили вже 1000 масок.

Каждый человек может вставлять несколько слоев марли или бинта и одеватьПошел в людное место: магазин или что, потом снялодел на следующий раз другую маску. Вечером постиралутром погладили опять у тебя есть защитный комплект.

І хто б ще, як не матусі, у яких мінімум по 3 дитини, подумав про захист не тільки для дорослих, а й для малечі.

Пойти с ребенком и надеть взрослую медицинскую маску – это неудобнои она ни чем не защищаетОна не держится на лице. Поэтому у нас есть разныедаже вот такие веселые маски.

Усього 10 хвилин, і маска готова. Лишається вкласти в кишеню марлю чи фільтри. Матусі з родинами закликають приєднуватися до їх швацького десанту або ж приносити тканину. Маски віддають безкоштовно пенсіонерам чи тим, хто не може піти на самоізоляцію: прикордонникам і правоохоронцям.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.