Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Тимошенко: Найбільшою цінністю для успішної держави має бути інтелект людей

Найбільшою цінністю для успішності держав має бути інтелект людей. Тоді сама собою нівелюється надмірна трудова міграція, а найкращі спеціалісти лишаються в країні. Саме ці засади закладені в програмі “Новий курс” народного депутата Юлії Тимошенко.

Зростання зарплат – це не популізм, а важіль розвитку економіки. А нова влада має підняти рівень життя українців, щоб виграти змагання за таланти. Про це заявила народний депутат Юлія Тимошенко під час зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації в Києві.

Юлія Тимошенко, народний депутат України:

Доходи людини – це, по-перше, розвинута економіка. Якщо у нас сьогодні немає покупців, а у нас їх сьогодні немає, як можна продати виробникам товар за реальною вартістю з прибутком, якщо люди не здатні собі їжу купити? Головний інвестор країни – це народ, який щось купує. Послуги, товари, все, що завгодно.

Політик відзначила: якщо держава не може створити гідні умови для свого народу, вона програє найголовніше – конкуренцію за людину. А сьогодні люди – це найголовніший капітал держави.

Юлія Тимошенко, народний депутат України:

Зараз повністю помінялася парадигма цінностей в глобальному світі. Якщо раніше це були нафта, газ, надра, в тому числі земля – вони залишаються цінностями, – але набагато більш значимою цінністю для успішності держав є інтелект людей які можуть народжувати продукти які неспівставно більше приносять ВВП ніж навіть ресурси нафти або газу.

За словами Тимошенко, Новий курс, що був розроблений її командою, передбачає низку заходів, які спрямовані на покращення рівня життя українців. Зокрема, мова йде не тільки про достойні зарплати, але й про ефективну систему охорони здоров’я, розвиток науки та підтримку освіти.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023