Циклон з Європи взяв курс на Україну. В епіцентрі негоди опинилися кілька областей

Циклон з Європи взяв курс на Україну. В епіцентрі негоди опинилися Одеська, Миколаївська, Кіровоградська, Київська, Чернігівська, Сумська, Запорізька, Дніпропетровська та частково Вінницька області, як дізналися Вісті Ньюс. Тут вирували дощ зі снігом, сильний вітер, місцями хуртовини, відбулося налипання снігу та з’явилися снігові замети. Рятувальники закликають водіїв утримуватися від далеких подорожей. Що встигла наробити негода в Україні – дивіться у відео:

Станом на 12 годину 18 січня сніг спостерігався у Вінницькій, Київській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській областях. У Київській та Одеській – сніг з дощем, а ось у Миколаївській – дощ. Через негоду по обіді 18 січня без електроенергії в Черкаській області лишалися 47 населених пунктів. Аби зменшити ризик ДТП, рятувальники обмежили рух на деяких дорогах області.
На Миколаївщині рятувальники відкрили три пункти обігріву: на межі з Одеською та Кіровоградською областями. Снігоприбиральна техніка тут працює цілодобово.
Подібні пункти обігріву облаштували й на в’їздах до Києва.

Олег Стоволос, начальник управління цивільного захисту:
В місті Києві таких пунктів обігріву відкрито 7. На всіх в’їздах, на всіх дорогах державного значення при в’їзді в Київ. 

Рятувальників всієї країни привели до стану повної готовності.
Євген Кобчук , начальник аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС у Вінницькій області:
На чергування в рятувальному загоні зараз знаходиться чотири тягача. Це два автомобільних тягача на базі КРАЗ-255, спеціальна аварійно-рятувальна машина важкого типу на балі ЗІЛ-131, а також машина ремонту, яка також на базі ЗІЛ-131. Крім того, для подолання снігових заметів є БАТ-2 – шляхопрокладач армійський.

Вже 19 січня, на Водохреще, морози в Україні підуть на спад. Вночі стовпчики термометрів сягнуть відмітки -5, а вдень покажуть 0 градусів. Опади, при цьому, в деяких областях не припинятимуться. Нагадаємо, що 17 січня в Україні оголосили штормове попередження.

Залишити відповідь