Циклон з Італії приніс в Україну потепління і відлигу

В Україну циклон з Італії приніс потепління і відлигу. Синоптики попереджають про заметілі та налипання мокрого снігу, як стало відомо Вісті Ньюс. З восьмого лютого стовпчики термометрів почали підніматися вгору. І вже надвечір четверга місцями температура сягнула позначки -1..0 градусів. На ранок 9 лютого сніжило на території міста Київ та 14 областей, у тому числі Харківській.


Аби забезпечити безперебійний рух транспорту, на дорогах постійно працює важка техніка. Лише у Хмельницькій області за минулий вечір і ніч зі сніжних заметів витягли 33 автівки. Крім цього, через погоду 152 населених пункти у Чернівецькій, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернігівській та Сумській областях залишилися без електроенергії. Енергопостачання у цих регіонах мають відновити найближчим часом.

Андрій Козак, начальник прес-служби ГУ ДСНС в Хмельницькій області:
Протягом доби 8 і 9 лютого, у період найбільшого ускладнення погодних умов на території Хмельницької області склався утруднений проїзд дорогами державного значення. Відтак з ночі 8 лютого рятувальники були переведені на посилений режим несення служби. І протягом доби більше 2 десятків разів надавали допомогу учасникам дорожнього руху, які опинились в сніговій пастці. Так було здійснено близько 20 виїздів під час яких було звільнено близько 130 чоловік.

 

Залишити відповідь