Центральна ОДПІ м.Харкова вітає з наступаючим Новим роком та Різдвом!

Центральна ОДПІ м.Харкова ГУ ДФС у Харківській області від щирого серця бажає нових звершень, мрій, світла, радості у Новому році!

Зайцев Юрій Олександрович, начальник Центральної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області:

Шановні платники!
Ось і закінчується 2017 рік! Рік у якому було поставлено багато цілей. Озираючись назад, можна з цілковитою впевненістю сказати, що ми з вами все змогли і подолали. Надання сервісних послуг в Центрах обслуговування платників тому яскравий приклад, де завжди можна отримати усю актуальну інформацію яка стосується податкової системи. Понад 50 тисяч адміністративних послуг було надано нашими працівниками протягом року.
Від щирого серця хотілось побажати кожному нових звершень, нових мрій, цілей. Нехай Господь береже кожну родину, множить радість та добро, а прийдешні свята принесуть усім Божі та земні щедроти!
З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дикань Ольга Анатоліївна, заступник начальника Центральної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області:

Шановні наші платники! Дорогі колеги!

Минають останні дні старого року. На порозі – світлі новорічні та різдвяні свята, які були й залишаються надзвичайно радісними і хвилюючими у житті кожного з нас. Збагачені новими знаннями, відчуттями та досвідом ми глибоко переосмислюємо минуле, з надією, вірою та  впевненістю дивимося у майбутнє і покладаємо великі сподівання на добрі зміни у житті. Рік, що минає, був непростим і водночас цікавим. Він був бурхливим і багатим на події. Вони торкнулися майже кожного з нас.

2017 рік був дуже насиченим для працівників інспекції – це зустрічи з відомими акторами, діячами мистецтв, які декларували свої доходи – Михайлом Крамаренко,     Олександром Кварта.  Спілкування з майбутніми платниками податків – студентами вищів. Сумісні заходи з представниками інститутів громадського суспільства Харківщини, бізнес-спільнотами.

Відвідування Харківського бронетанкового заводу, підприємств харчової промисловості.

Сподіваюсь, ми всі зробимо правильні висновки та перенесемо в наступний рік тільки позитивний досвід та благі наміри. Бажаємо Вам  професійних досягнень, Світла і радості!

Веселого Різдва та щасливого Нового року!

Новини. Харків&Україна visti.news

bigmir)net TOP 100