Центр для дітей «Генерація UA» та «Молодіжний клуб» у Харкові поділяться набутими вміннями

Презентація результатів роботи з сім’ями ВПО у 2017 році на базі «Соціального будинку»

(Центр для дітей «Генерація UA», Молодіжний клуб) 

21 грудня 2017 року з 16-30 до 18-30 на базі «Соціального будинку» (м. Харків, вул. Велика Панасівська, 7) буде проводитись презентація результатів  роботи з дітьми та сім’ями ВПО.

«Соціальний дім» – громадська ініціатива задля об’єднання під одним дахом організацій та волонтерів, що бажають допомагати іншим та людей, що потребують допомоги. Ініціатива впроваджується у будівлі площею 650 кв.м., що безкоштовно надається міською громадою.

На базі «Соціального буднику» діє Центр для дітей «Генерація UA» та «Молодіжний клуб» задля допомоги дітям, молоді та сім’ям ВПО інтегруватися у громаду міста Харкова.

Діти з сімей ВПО, багатодітних й малозабезпечених сімей та їх батьки, протягом 10 місяців відвідували різноманітні студії творчості та розвитку, які працювали в Центрі для дітей «Генерація UA» – прагнуть поділитися своїми набутими вміннями й знаннями.

Під час заходу заплановано презентувати результати тривалої роботи:

  • Студії соціальної журналістики – 2 соціальних сюжету;
  • Фото школа «Social artphoto» – виставка фотографій «Фото-сушка»;
  • Студія акторської майстерності – театралізована постановка ;
  • Курси англійської мови – новорічні поздоровлення;
  • Школа лідерів – відео-ролик «Я – лідер!»;
  • Студія «Hand-made» та «Дозвілля з дитиною» – виставка робіт у різноманітних техніках «топіарій», «декупаж», «валяння», «пластилінографія» та створені з підручних матеріалів.

Також всі бажаючі матимуть змогу  створити чудову карнавальну маску, без якої важко уявити новорічне свято!

Організатори заходу: БО «Харківський благодійний фонд «Благо», Центр для дітей «Генерація UA», в рамках проекту «Генерація UA», міжнародного проекту “Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу” за підтримки Дитячого Фонду Німеччини (ChildFund Deutschland), МБФ “Жовто-Блакитні Крила” та за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), Молодіжний клуб при підтримці  UNICEF.

Контактна особа: Сосюра Марина, координатор Центру для дітей «Генерація UA», 0666248161.

Посилання у соцмережах: https://www.facebook.com/GenerationUAKh/ ;  https://www.facebook.com/YouthClubKh

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.