Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Троє російських військових рік тому зґвалтували українку – СБУ встановила їх особи

Встановили трьох російських військових, яких обґрунтовано підозрюють у ззґвалтуванні. Про це повідомили в СБУ, у відомстві мають усі докази проти окупантів.

Зловмисники входять до складу 99-го артилерійського полку зс рф.

Злочин вони вчинили на території тоді окупованої Харківщини. Навесні 2022 року троє військових увірвалися на територію домоволодіння в одному з населених пунктів регіону, де проживала жінка разом із сім’єю. Погрожуючи розстрілом родини, вони змусили її поїхати разом з ними. При цьому рашисти зав’язали очі потерпілій, щоб вона не могла впізнати місцевість. Користуючись тим, що жінка не могла чинити опір – усі вони по черзі зґвалтували її. Внаслідок сексуального насильства потерпіла отримала травми. Це підтверджено висновками судово-медичної експертизи.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки за фактом порушення законів та звичаїв війни, вчиненого за попередньою змовою групою осіб повідомили про підозру трьом зловмисникам.
СБУ проводить комплексні заходи для встановлення місця перебування фігурантів та притягнення їх до відповідальності.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023