Тріумфальне повернення на сцену вистави «Номер 13 або OUT OF ORDER». МДТ!

Стара-нова, стара – виставу знають багато глядачів, нова – тому що творча команда МДТ зробила з неї щось незвичайне! «Номер 13 або OUT OF ORDER».

Рей Куні, з чиєї п’єсі поставлений спектакль, – визнаний у всьому світі комедіограф, а його «Номер 13» – класика комедійного жанру. Чудову комедію, поставив харківський режисер Олексій Райт. Дія спектаклю відбувається в готельному номері, який займає видатний політичний діяч, помічник прем’єр-міністра Річард Уіллі. До нього навідується секретарка, за сумісництвом – коханка, і виявляє в номері труп незнайомого чоловіка. Традиційно для комедії положень, труп раптово зникає, зате з’являються інші гості, непрохані і несподівані. А саме: нічого не підозрюючи дружина політика і розлючений чоловік коханки.

Для втихомирення бурхливих пристрастей викликається відданий особистий секретар, безглуздий і недолугий тюхтій, тільки збільшують і без того нервову обстановку. Плюс до цього – дивна, незрозуміла монашка, що вступає на сцену в сексуальній мереживній білизні і ціла юрба покоївок з пилососами на перевагу. Причому покоївки все як одна – китаянки. Вся ця різношерста компанія безперервно виявляється в незручних ситуаціях, а апофеоз загального конфузу – поява ожилого трупа.

За мотивами п’єси Рея Куні

актори:
Райт Олексій
Адаменко Богдан
Янченко Іван
Шинкарьов Євген
Єлизавета Любимова
Донцова Марта
Читак Лара
Інна Островська
Роман Бондаренко.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.