Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Тріумф на рок-н-рольному танцполі. Українські діти стали кращими у світі

Українські юні спортсмени стали кращими у світі з акробатичного рок-н-ролу. У Франції 16 листопада збірна України перемогла в трьох категоріях із чотирьох. У юних спортсменів 5 медалей: три золоті, одне срібло та одна бронзова медаль.

До міста Сен-Моріс-л’Егзіль з’їхалися 286 спортсменів із 13 країн світу. Та тричі пролунав гімн України.

Чемпіонами світу у категорії “юніори” стала пара з Павлограду: Олексій Брова та Владислава Марчук. Бронза у харків”ян  Максима Манжоса та Олександри Шамрай. На Кубку світу у категорії “юнаки” перемога в пари теж з Харкова: Назара Діденка та Кіри Тимофєєвої. Найменші рок-н-рольщики теж переможці. Перші та другі харків”яни  Морус Артем  Хиленко Ярослава та Катренко Дмитро – Шевцова Дарина.

Ми вітаємо збірну України і бажаємо ще більше перемог.