Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Трагедія на Житомирщині: Двоє маленьких дітей загинули на пожежі

Страшна трагедія на Житомирщині. Двоє маленьких дітей загинули на пожежі в селі Сичівка, як стало відомо Вісті Ньюс. Матір ледве встигла винести з палаючого будинку трьох із п’яти своїх дітей. Фахівці вже назвали попередню причину вогняного лиха.

Від хати лишилися тільки стіни. Вогонь знищив дерев’яний будинок до його самісінької основи. У вогні згоріли й двоє маленьких діток – трьох і півтора років. Батьки просто не встигли винести всю свою малечу. Матір прокинулася від диму. Діти спали в різних кімнатах, із п’ятьох дітей виштовхнули з палаючого будинку трьох старших. Найменші сини лишилися, а зайти в господу вже просто не було змоги.

Мати загиблих дітей:
Уся хата була в диму, все чорне. Давай бігом оце вікно вибили, повискакували. Хотіла по тих дітей вернутися, але вже все – нічого не видно, весь шифер тріщить.

Тіла хлопчиків виявили вже після ліквідації пожежі.
На виклик до села Сичівка прибули пожежники з посту в смт Чоповичі. Полум’я вже цілком охопило будинок.
Іван Буханчук, провідний інспектор Малинівського МРВ Управління ДСНС:
Було викликано додаткові сили та засоби. До місця пожежі було направлено 28-ї пожежно-рятувальну частину у складі одного відділення на автоцистерні, яка здійснювала підвіз води для гасіння пожежі.

Локалізувати пожежу бійцям ДСНС вдалося тільки за 40 хвилин, а остаточно загасити на ранок – за 5,5 годин після виклику. Експерти вже назвали попередню версію, через що спалахнув дім.

Зі свідчень очевидців-потерпілих, найбільш вірогідне місце виникнення пожежі – це веранда й оце приміщення.
Факти дають підстави фахівцям говорити про коротке замкнення в електромережі. Остаточна ж причина наразі встановлюється.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023