Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Трагедія на Ізюмщині – чоловік підірвався на боєприпасі

Трагедія сталася в с. Іванівка Ізюмського району: 50-ти річний чоловік підірвався на касетному снаряді. На жаль, від отриманих травм він загинув на місці.

Наразі відомо, що на боєприпас чоловік натрапив у полі.

За останній тиждень це вже четвертий випадок підривів на кинутих росіянами вибухо-небезпечних предметах.

  • двоє чоловіків були поранені в с. Яремівка Ізюмського району. 71- та 29-річний чоловіки спробували розібрати знайдений боєприпас на власному подвір’ї. Він здетонував.
  • на “Пелюстку” у власному дворі наступив 62-річний житель села Довгеньке Ізюмського району. Чоловіка госпіталізували з пораненням.
  • 66-річна жінкі травмувалась, наступивши в лісі на протипіхотну міну “Пелюстка”. Отримала міно-вибухову травму правої стопи.

УВАГА! Необхідно бути максимально уважними та обережними на деокупованих територіях, слід утриматися від відвідування лісів, лісосмуг, річок, полів тощо. Ці території є потенційно небезпечними та можуть бути заміновані.

Для довідки: тільки за минулу добу (21 березня) сапери виявили та знешкодили 47 одиниць ворожих мін, вибухівок та боєприпасів. Починаючи з 8 вересня 2022 року (часу деокупації значної частини Харківщини), піротехніки знешкодили вже 53 тис. 57 ВНП.

Як діяти при виявленні ВНП?
  1. Одразу повідом за номером телефону — 101.
  2.  Не торкайся предмету і не здійснюй до нього жодного впливу.
  3. Не користуйся засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух).
  4. Не заливай його рідинами, не засипай ґрунтом, не накривай.

Возможно, это изображение текст «дснс украϊни OO18OSE2M DH-1 касетний бойовий елемент (осколково- фугасний боеприпас) Μaε невеликий розмр, схожий на алюмневу банку 3 оперенням. всередин нашпигований сотнями металевих елементi̇в, якi̇ розлитаються вризнобич пịд час вибуху.»

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023