ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» повернув у держбюджет майже 180 млн гривень невикористаних субсидій

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» повернув до державного бюджету 179,3 млн. гривень невикористаних субсидій на газ. Таке повернення було проведено на виконання постанови Кабінету Міністрів № 534 від 23 серпня 2016р. Надалі органи соцзахисту, в рамках монетизації, повинні зарахувати відповідну частину цих коштів заощадливим субсидіантам – на банківські рахунки або через відділення «Укрпошти».

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» повернув у держбюджет майже 180 млн гривень невикористаних субсидійПротягом минулого опалювального сезону субсидії на газ отримували майже 490 тис. родин Харківщини. Це 51% від загальної кількості побутових споживачів газу в області. В травні невикористана субсидіантами державна допомога в розмірі 179,3 млн. гривень була повернена ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» в державний бюджет. Перелік споживачів газу, які заощадили субсидію, з зазначенням розміру невикористаної допомоги, передано газовою компанією в управління з питань соціального захисту. В подальшому, на монетизацію державою частини заощаджень може розраховувати близько 80 тис. родин регіону.

«Грошову компенсацію за заощаджену субсидію на газ зможуть отримати не всі користувачі палива, яким проведено перерахунок. За рішенням уряду, частина невикористаної субсидії виплачується лише споживачам, які використовують газ на індивідуальне опалення. Виплата частки субсидії проводиться в еквіваленті, що не перевищує вартості 100 м куб. природного газу», – зазначила начальник відділу супроводження клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» Вікторія Олійник.

За деталізованими консультаціями щодо термінів та порядку отримання частки невикористаної субсидії мешканці Харківщини можуть звертатись в управління з питань соціального захисту населення. Невикористана субсидія не повертатиметься на особові рахунки споживачів газу, а перераховуватиметься управліннями с питань соціального захисту на банківські рахунки заощадливих субсидіантів або виплачуватиметься через відділення поштового зв’язку «Укрпошта».

Залишити відповідь