Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Топаз на волі. Закон Савченко та реакція активістів

Топаз вийшов на свободу. Одіозний антимайданівець Ігнат Кромський звільнений за законом Савченко, як стало відомо Вісті Ньюс.  30-го січня харків’янина засудили до 8 років, які обернулися 8-ма місяцями. За посягання на територіальну цілісність, масові безлади та угон прокуратура вимагала у суду 15 років в’язниці. Хоча вже тоді прогнозували, що чоловік відбуде тільки 2 роки реального ув’язнення. Адвокати через суд довели, що Топаз відсидів навіть більше ніж треба.


Під СІЗО Кромського зустріли десяток активістів, які заблокували машину. Вони вимагали, щоб відсидівший вийшов до них і відповів на питання. Чоловіки викинули його речі з салону та спробували витягти його з машини, обіцяючи його не чіпати. Відходити той відмовився, але на питання відповів. Зізнався, що Крим український, а війну проти України розв’язав Путін. Адвокат викликав поліцію, але правоохоронці прибули, вже коли автівку деблокували. Топаз лишив СІЗО о 19-тій, говорить планів виїхати немає.

Ігнат Кромськой, відпустили на свободу:

– Россию любишь?

– Я хочу домой.

– Ты любишь Россию?

– Нет.

– Кто развязал войну против Украины?

– Российская Федерация.

– Во главе с кем?

– Владимиром Владимровичем Путиным.

– Если бы я хотел поехать на Донбасс, я бы поехал по обмену.

– Ты поддерживаешь боевиков на Донбассе, идеи их?

– У них своя идея. У меня есть дом.

– Люди на Донбассе боевики?

– Да, они за свою идею воюют, они боевики.

– Террористами?

– Я не знаю, на счет террористов.

Олександр Шадрін, адвокат Кромського:

От задержания до вступления приговора в законную силу должен быть пересчет из расчета один день предварительного заключения на два дня лишения свободы. Игнату дали 8 лет лишения свободы, фактически под стражей он находится более 4 лет.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023