Топаз на волі. Закон Савченко та реакція активістів

Топаз вийшов на свободу. Одіозний антимайданівець Ігнат Кромський звільнений за законом Савченко, як стало відомо Вісті Ньюс.  30-го січня харків’янина засудили до 8 років, які обернулися 8-ма місяцями. За посягання на територіальну цілісність, масові безлади та угон прокуратура вимагала у суду 15 років в’язниці. Хоча вже тоді прогнозували, що чоловік відбуде тільки 2 роки реального ув’язнення. Адвокати через суд довели, що Топаз відсидів навіть більше ніж треба.


Під СІЗО Кромського зустріли десяток активістів, які заблокували машину. Вони вимагали, щоб відсидівший вийшов до них і відповів на питання. Чоловіки викинули його речі з салону та спробували витягти його з машини, обіцяючи його не чіпати. Відходити той відмовився, але на питання відповів. Зізнався, що Крим український, а війну проти України розв’язав Путін. Адвокат викликав поліцію, але правоохоронці прибули, вже коли автівку деблокували. Топаз лишив СІЗО о 19-тій, говорить планів виїхати немає.

Ігнат Кромськой, відпустили на свободу:

– Россию любишь?

– Я хочу домой.

– Ты любишь Россию?

– Нет.

– Кто развязал войну против Украины?

– Российская Федерация.

– Во главе с кем?

– Владимиром Владимровичем Путиным.

– Если бы я хотел поехать на Донбасс, я бы поехал по обмену.

– Ты поддерживаешь боевиков на Донбассе, идеи их?

– У них своя идея. У меня есть дом.

– Люди на Донбассе боевики?

– Да, они за свою идею воюют, они боевики.

– Террористами?

– Я не знаю, на счет террористов.

Олександр Шадрін, адвокат Кромського:

От задержания до вступления приговора в законную силу должен быть пересчет из расчета один день предварительного заключения на два дня лишения свободы. Игнату дали 8 лет лишения свободы, фактически под стражей он находится более 4 лет.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100