ТЕАТР SaXaLIn_UA Представляє – одну з кращих прем’єр 2018 року

Одна з найбільш відвідуваних вистав міста. Переможець фестивалю «Курбалесія» в 5 номінаціях, створений за мотивами бестселерів Сергія Довлатова «Іноземка», «Валіза», «Зона», «Заповідник». ТЕАТР SaXaLin UA і Рок Група ELZA представляють виставу – «Рожи». Що буде? Багато горілки, цигарок, живої музики …. БАГАТО крутих акторів і МУЗИКАНТІВ.

Якщо ви хочете добре відпочити, вам сюди! Хочете послухати живу музику? Вам сюди. Хочете добре посміятися? Вам сюди. Хочете поностальгувати? Вам сюди! Чекаємо на всіх 25 листопада о 19:00.

До слова, у листопаді SaXaLin UA також покажуть виставу «Киця», в якій ви побачите звичайного кота, який нюхнувши, якогось білого порошку, поплив до Німеччини. Тут буде і любов, і дружба, і зрада і ще щось… але про це ви дізнаєтесь тільки 20 листопада у ТКЦ. Вистава 18+!

28 ж листопада SaXaLin UA представить «Ігри для дорослих»! Ви впевнені, що вашим близьким можна довіряти? Чи знаєте ви свого ЧОЛОВІКА? Чи здогадуєтеся ви про те, що думає про вас ваша ДРУЖИНА? Чи довіряєте ви своїм друзям, яких ви знаєте з дитинства. Можна все спустити на гальма, а можна і пограти в ІГРИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ.

А ось розібратися чи дійсно всі чоловіки svo…чи можна буде 29 листопада на виставі “Ти svo”, де вони доведуть, що вони не такі! Завершать місяць виставою «Чоловіки , здатні на це…», а саме як троє екстравагантних, трошки божевільних французів, розмовляють про ЦЕ – і ЖІНКИ, і особисті подвиги на БУДЬ-ЯКОМУ фронті, і життя, і смерть, і зрада і героїзм це приголомшлива К О М Е Д І Я для розумних, і інтелігентних людей будь-якого віку .

Тож обирайте виставу Театру SaXaLin UA за власними вподобаннями та мерщій за квитками!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.