Театр «Новая сцена» та їх вистави в листопаді

18.11 та 28.11- бестселер “Чоловіки на межі нервового зриву”, а саме розумна і людяна комедія про чоловіків 21-го століття, про ті таємниці та страхи, які вони приховують за масками успішних кар’єристів, чоловіків і мачо.

20.11- «Чоловік на годину». Головний герой -колишній актор Джек, а нині декоратор, який працює на віллі господаря великого акціонерного товариства. Джек вирішив допомогти зберегти честь і репутацію його дружині Мері, викритої в зв’язку з чужим чоловіком.

22.11-“Приборкання Сьюзен”. Забавна, зворушлива і не передбачувана історія перевтілення «жвавої» перукарки в «освічену жінку». Зворушлива, життєстверджуюча і смішна історія кохання. Історія, після якої хочеться жити.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.11-“Вечеря для трьох”-вистава у супроводі живої музики. Вона і три головних чоловіки її життя: боязкий хлопчисько, амбітний бізнесмен, затишний і домашній чоловік. Подружка, коханка, дружина – в усіх іпостасях жінки вона намагалася знайти для себе того єдиного, справжнього, з яким хочеться блукати вулицями, тримаючись за руки…

Квитки тут 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.