Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Театр ім. Шевченка запрошує на прем’єру  вистави «Любов» у постановці Олександра Ковшуна (28-29.09)

Молода красива Зінька живе у шлюбі з нелюбом і п’яницею Самросем. Єдиною розрадою від сімейного пекла для неї були романтичні стосунки з чоловіковим братом Романом, аж доки «на обрії» не з’явилася суперниця…

Мелодраматичний сюжет (типовий для класичної української драматургії) переміщено в інший часопростір, де заміксовано містицизм, рок-музику, ностальгічну естетику сімдесятих, і де відбувається дослідження на тему «що таке любов». Це одвічне питання ми розглядаємо з досить незвичних ракурсів, адже дедалі частіше кохання стає об’єктом вивчення як для соціальних, так і для природничих наук.

Марко Лукич Кропивницький (1840–1910) – актор, режисер, драматург і батько українського театру в прямому розумінні: 1882 р. саме під його орудою в Єлисаветграді (нині – місто Кропивницький) було створено першу професійну українську трупу (так званий «театр корифеїв»), через яку пройшла вся еліта тогочасного театрального мистецтва. У важких умовах цензурних та ідеологічних утисків з боку російського царату, корифеї грали вистави національного репертуару не тільки на стаціонарі, але й з успіхом гастролювали Україною та Росією.

Як актор і режисер, Кропивницький багато в чому був визнаним новатором, сприяв формуванню унікальної естетичної системи – українського музично-драматичного театру. Натомість його драматургічна творчість лишається малодослідженою й не занадто затребуваною сучасним театральним процесом, що видається нам несправедливим.

28 та 29 вересня о 18:00  запрошуємо вас на прем’єру  вистави «Любов» за п’єсою Марка Кропивницького «Де зерно, там і полова» у постановці Олександра Ковшуна.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023