Танці під Газманова – у Харкові офіцери-нацгвардійці відсвяткувала випускний

У Харкові випускники Національної академії національної гвардії України відсвяткували випуск під пісню забороненого в Україні артиста Олега Газманова. Співак активно підтримує політику Путіна, гастролює на окупованих територіях і поливає брудом Україну. Проте жоден із цих фактів не підштовхнув хоча б когось із присутніх обуритися музикою. Повільний танець в мережі вже подивилися 120 тисяч обурених підписників.

Зранку 21 червня урочистий випуск на Меморіалі Слави з жовто-синіми прапорами та національним гімном, а ввечері  ресторан і танці під Газманова.

Це Харків. І так група українських офіцерів-нацгвардіїців відсвяткувала випускний. Відео на свій інстаграм-канал виклала дружина випускника Тетяна Лавриненко. Відомим же офіцерів-шанувальників Газманова зробив блогер Сергій Стерненко.

Це Харків. І так група українських офіцерів-нацгвардіїців відсвяткувала випускний. Відео на свій інстаграм-канал виклала дружина випускника Тетяна Лавриненко. Відомим же офіцерів-шанувальників Газманова зробив блогер Сергій Стерненко.

Сергій Стерненко блогер:

Раптом ви не знайомі з творчістю свинособак, то я вам поясню. Це пісня Олега Газманова “Офицеры, росияне”.

У соцмережах вибухнув справжній скандал. За 3 дні під відео 120 тисяч переглядів і 1 700 коментарів. Більшість переконана, від Газманова до зради кілька кроків.

Ось тільки кілька закидів випускникам-нацгвардійцям: “Це ганьба! за державні кошти виховувати майбутніх зрадників” і “Офіцери  збоченці, майбутні колаборанти та сепари підготовлені за кошт народу….це якась ганьба…на кордоні з роSSією готують офіцерів зрадників”.

існю, де лунає “За Росію і свободу до кінця”, у спілці ветеранів АТО назвали музичною “колорадською” стрічкою. Тому в оцінці дій українських офіцерів категоричні:

Юрій Корсунов, голова Харківської обласної спілки ветеранів АТО:

Я висловлюю обурення цими подіями. Звичайно, для нас людей, для яких Газманов і його ця пісня асоціюється виключно з російськими військовими, з загарбниками, сепаратистами. Чому? Тому що вона була створена вже в часи 93 рік і в Російській Федерації постійно використовується військовими структурами. Більше того Газманов відвідував окупований Луганськ і Донецьк і співав цю пісню для сепаратистів.

Поспілкуватися з парою Лавриненків, які уславилися романтичним, але непатріотичним танцем, не вдалося. Із власних джерел відомо, що одразу після випуску вони рушили на відпочинок до Миколаєва. В Академії ж розповіли, таким вечірнім святкуванням відзначилася тільки одна група нацгвардійців  близько 30 випускників. У військовому ВИШі переконують  Газманову доспівати не дали.

Сергій Соколовський, начальник Національної академії Нацгвардії України:

Пісню цю поставив діджей під час проведення дискотеки. Старшим офіцером, який знаходився в цьому ресторані була зупинена ця пісня.

Крім того найскандальніший рядок про росіян випускники все ж перефразували:

За Украину и свободу до конца!

У 2019-му з Академії Нацгвардії випустили 259 лейтенантів і 108 офіцерів-магістрів. Кілька десятків пройшли АТО та ООС. Через газманівський випускний командувач Національної гвардії України Микола Балан вже зініціював проведення службового розслідування.
Нагадаємо, Газманов у “чорному” списку і за агресивну підтримку політики Путіна не в”їзний до України і Латвії. Співак не так давно давав концерти в окупованих Донецьку, Луганську та анексованому Криму. Зокрема, Газманов виступав і на так званих річницях створення псевдореспублік.

Залишити відповідь