Сильний голос незвичайного тембру і легкий акцент. У Харкові стильна і безмірно талановита Лайма Вайкуле (28.11)

Лайма Вайкуле по праву можна назвати іконою стилю. І це проявляється не тільки у винятковому і незвичайному зовнішньому образі. Тільки Лайма володіє рідкісним талантом дотримуватися артистичного стилю, при цьому кожен раз по-новому відкриваючись для шанувальників. Будучи на вершині популярності, Лайма Вайкуле зберігає неповторну загадковість, що виділяє її на «зоряному» небосхилі.

Сильний голос незвичайного тембру і легкий акцент роблять її виконання незабутнім. Яку б пісню ні виконувала Лайма Вайкуле, вона немов розповідає глядачеві музичну історію, відчуту всією душею.

Я не можу співати« ні про що, – зізнається співачка, – творчість і сцена для мене – найголовніше і святе в житті.

Стильна і безмірно талановита Лайма вже кілька років поспіль є натхненником фестивалю Лайми Вайкуле в Латвії. Місцем творчих зустрічей ставала тепла Юрмала. А в 2019 році Лайма здійснила свою мрію – подарувала три дні неймовірних вражень на LAIMA RENDEZVOUS ODESA!
Чарівний голос Лайми Вайкуле, хіти і музичні прем’єри, ексклюзивні костюми від найкращих модельєрів, несподівані яскраві хореографічні номери. Кожен концерт Лайми Вайкуле – це феєричний музичний спектакль, продуманий до дрібниць! У Харкові ж великий концерт відбудеться 28 листопада о 19:00.

https://kharkov.internet-bilet.ua/layma-vaykule?gclid=EAIaIQobChMImqe9utuM5QIVl-d3Ch3oUwwhEAAYASAAEgKyAfD_BwE

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.