Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Світові бренди одягу з пропискою у Хмельницьку

Правоохоронці викрили підпільний цех, де виготовляли підробку відомих марок, як стало відомо Вісті Ньюс. Злочинці не тільки з розмахом шили, а й продавали одяг на території всієї України.

Спортивний одяг відомих світових брендів підробляли в Хмельницькій області. Тут же працював і сайт, через який підробку продавали в усій Україні.

Олег Дядик, начальник відділу протидії кіберзлочинам у Хмельницькій області:
До відділу протидії кіберзлочинів в Хмельницькій області звернулися представники відомих світових брендів з пошиття спортивного одягу з тим, що в інтернет-магазині здійснюється реалізація спортивної продукції з незаконним нанесенням торгових знаків і їх брендів.

Під час обшуків у нелегальних цехах знайшли та вилучили обладнання для пошиву одягу, а також пристрої для нанесення відомих логотипів. На складах реалізації чекали 30 тисяч одиниць готового одягу. Вартість знайденого правоохоронцями сягнула більше 2,5 мільйони гривень.

Олег Дядик, начальник відділу протидії кіберзлочинам у Хмельницькій області:
Відповідальність за даний злочин передбачає від 10 до 15 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Поліція порушила провадження за статтею “незаконне використання торгових знаків”.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023