Сутички на ринку Барабашово

Сутички та поранені на ринку в Харкові. Йдеться про ринок Барабашово, там почалися масові заворушення через майбутнє будівництво дороги. Проєкт погодила мерія, але частина підприємців виступила проти. У четвер прибула комунальна техніка для першого демонтажу рекламної арки, і тоді стався конфлікт. Поліція з місця конфлікту вилучила травматичну зброю.

Валерій Сокуренко, начальник поліції Харківської області:

У подальшому, які дії поліції, якщо суд прийме рішення і скасує рішення міськради, значить арка буде стояти. Якщо суд відмовить концерну АВЕК, значить прийдуть судові виконавці і виконають законне рішення міськради, і вона буде знесена.

Ось так прокоментував події Харківський міський голова Геннадій Кернес:

По итогам дня объяснял ситуацию журналистам, Харьков не должен выглядеть опасно или неблагополучно. Люди на Барабашово срывались сегодня с диалога на крик, потому что годами были опутаны мелким вымогательством владельцев базара, поборами, риском остаться без ничего и рабской зависимостью за возможность кормить семьи. Это конфликт города хозяевами рынка, а люди скоро перестанут быть его заложниками.В первом комментраии – голос этих людей, выводы делайте сами.

Опубліковано Геннадієм Кернесом Четвер, 27 лютого 2020 р.

Представники ринку Барабашово на офіційній сторінці в ФБ виклали світлини з ранкових подій, прокоментували їх лаконічно:

ГОРОДСКИЕ ВЛАСТИ ОКОНЧАТЕЛЬНО ПЕРЕШЛИ ЧЕРТУ ЗАКОНА

Опубліковано Барабашово Харьков Четвер, 27 лютого 2020 р.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.